Výjezdové místo

Bohuslavice, 54906
(u Nového Města nad Metují)

Volejte

+420 774 200 858

E-mail

info@jimkaservis.cz

Rámcové smlouvy o pravidelném poskytování služeb

Rámcové smlouvy o pravidelném poskytování služeb

Dlouhodobá spolupráce

Neřešte již, komu budete volat na každý vývoz, když vám doma bublají odpady a modlit se, aby přijeli co nejdříve… Uzavřete s námi smlouvu o pravidelném vývozu a máte klid. Přijedeme nejen přednostně, ale navíc po domluvě určité frekvence vyvážení poskytujeme zákazníkovi zvýhodněnou cenu. A to už za to stojí 😉

Stavíte si dům se septikem? Tak jistě víte, že ke zkolaudování potřebujete dokumenty včetně rámcové smlouvy o pravidelném vývozu septiku včetně likvidace odpadní vody. Stačí nás kontaktovat, nahlásíte vaše údaje včetně adresy vývozu a objemu septiku a my připravíme standardizovanou smlouvu. Tu spolu následně zkontrolujeme, podepíšeme a hotovo, máte splněnou další metu pro naše úřady rychle a jednoduše!

Nabízíme spolupráci také školským institucím, obcím, technickým službám a firmám, které potřebují zajistit údržbu kanalizací v objektech (haly, sociální zařízení, myčky, rekreační chaty a podobně). Jsme otevřeni jakékoliv spolupráci.

I pro tyto případy jsme tu pro Vás, pro konzultaci volejte Zuzce na tel. +420 739 657 594 nebo pošlete dotaz na e-mail info@jimkaservis.cz a smlouvu vám uděláme.

„Na všechny splašky volejte Matoušky.“

Manželé Matouškovi

Máte dotazy?

Neodtéká vám kuchyňský dřez, potřebujete poradit, odhadnout dostupnost k septiku, smlouvu o službách nebo servis vaší ČOV a jiné? My vám pomůžeme