Výjezdové místo

Bohuslavice, 54906
(u Nového Města nad Metují)

Volejte

+420 774 200 858

E-mail

info@jimkaservis.cz

Vývoz septiků a jímek

Vývoz septiků a jímek

Vyvezeme septik, jímku i domovní čov nebo zatopený sklep

Přijedeme k vám cisternovým automobilem značky LIAZ s nástavbou o objemu 8m³. Fekální vůz je vybaven savicemi o celkové délce 25m.

Pokud si nejste jisti, zda se k vám naše vozidlo dostane, místo kolem septiku nafoťte a pošlete nám elektronicky (Whatsapp, e-mail) k posouzení, nebo zavolejte Jiřímu, přijede se na místo podívat a situaci zhodnotí sám osobně.

Už hoven doma se nebojte a k pravidelnému vývozu se u nás zapište 🙂

Potřebujete vyvézt septik u vaší rekreační nemovitosti a nemůžete přijet? Nevadí, vyřešíme…

V Případě bezbariérové přístupnosti k víku odpadní nádrže, vyvezeme po dohodě septik i bez vaší fyzické přítomnosti. Místo, počáteční a konečný stav hladiny nafotíme a pošleme vám elektronicky.

Čeká vás kolaudace nemovitosti a potřebujete rámcovou smlouvu pro úřady? Zařídíme

I pro tyto případy jsme tu pro Vás, pro konzultaci volejte Zuzce na tel. +420739657594 nebo pošlete dotaz na e-mail info@jimkaservis.cz a smlouvu vám uděláme.

Potřebujete servis vaší domovní čov? Zajistíme

Jednou za čas je třeba vyvézt, vyčistit a udělat pravidelný nebo mimořádný servis i domácí čističky odpadních vod. Máte jednu doma? Výborně, kontaktujte nás a my se ve spolupráci s dalšími specialisty přímo z oboru s mnohaletými zkušenostmi postaráme i o vaši čističku.

„Na všechny splašky volejte Matoušky.“

Manželé Matouškovi
Jak to s námi chodí

Vývoz septiků a jímek

Bublá vám doma odpad, hladina septiku se pomalu blíží k víku?

Kontaktujte nás

zjistíme naléhavost, objem septiku, přístupnost pro vozidlo, místo vývozu, domluvíme termín vývozu, příp. uděláme předběžnou cenovou nabídku

V domluvený den přijedeme na místo

vytáhneme hadice, septik/jímku vysajeme, dle potřeby naředíme a popereme se s tím tak, abychom zákazníka co nejvíce odlehčili

Vystavíme potvrzení o likvidaci

Které uvádíme na doklad o uhrazení, zákazník zaplatí na místě hotově nebo bankovním převodem

Odjíždíme na ČOV

Máme smlouvu hned s několika čistírnami odpadních vod, kde obsah likvidujeme. Jezdíme na finančně nejvýhodnější ČOV pro zákazníka

Ponechejte si náš doklad o provedení služby, poslouží vám jako potvrzení o ekologické likvidaci pro případné kontroly z Ministerstva životního prostředí Máme smlouvu na likvidaci odpadních vod hned s několika ČOV v našem rajonu, abychom nižším počtem najetých kilometrů ušetřili jak vaši peněženku, tak životní prostředí.

Máte dotazy?

Neodtéká vám kuchyňský dřez, potřebujete poradit, odhadnout dostupnost k septiku, smlouvu o službách nebo servis vaší ČOV a jiné? My vám pomůžeme